Meon Smells - I'am Groot

Nejdelší strana: 60 cm

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 60x40 cm. Monogramováno vlevo dole autorskou pečetí M.S., datováno vpravo nahoře 24. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

111632. I'am Groot
Dražba ukončena:29.02.2024 22:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč