Meon Smells - I'm Ready!

Nejdelší strana: 40 cm

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 40x30 cm. Monogramováno vpravo dole autorskou pečetí M.S., datováno vpravo nahoře 24. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

114372. I'm Ready!
Dražba ukončena:25.04.2024 22:33:58
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč