Meon Smells - Creepy?

Nejdelší strana: 60 cm

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 60x40 cm. Monogramováno pečetí vlevo dole M.S.. Datováno vpravo nahoře 23. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

91607. Creepy?
Dražba ukončena:30.03.2023 21:09:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč