Meon Smells - Cable

Kombinovaná technika-akryl, spray, malba. 80x60 cm. Monogramováno vlevo dole M. S. Datováno 22. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu razítko z výstavy v Jakubec Gallery, výstava Mutants.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

92620. Cable
Dražba ukončena:12.04.2023 21:21:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč