Olej na kartonu, 35x26 cm. Signováno vlevo dole Mehari 2007. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dílo pochází přímo od autora.
Nejdelší strana: 40 cm
o autorovi: Absolvent akademie výtvarného umění v Addis Abebě.