Mayer - V objetí

Domalovaný tisk, 6x5 cm. Signováno vpravo uprostřed Mayer. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

306172. V objetí
Dražba ukončena:20.09.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč