Mayer - Portrét muže

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole Mayer. Nerámováno.

71659. Portrét muže
Dražba ukončena:26.01.2022 22:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč