Mayer - Mužský portrét

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole Mayer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 94 cm

91492. Mužský portrét
Dražba ukončena:29.03.2023 22:00:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč