Mayer - Lodě pod Vyšehradem

Olej na kartonu, 55x45 cm, signováno vpravo dole Mayer 43, rám.

4344. Lodě pod Vyšehradem
Dražba ukončena:31.03.2016 18:19:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč