Olej na dřevě, 26x16 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo nahoře M.P. a datováno 1886. Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem. Pozn.: Vzadu razítko ze Salónu a soukromá poznámka o autorovi.