Kresba tužkou, 55x84 cm. Signováno vpravo dole razítkem Max Haushofer. Volný list. Vzadu razítko Waldesovy obrazárny, evidenční číslo 1725.
Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1811 – 1866
Německý malíř, profesor krajinářské školy na pražské Akademii.