Maxmilián Haushofer

58016. Skicy stromů

popis: Kresba tužkou, 55x84 cm. Signováno vpravo dole razítkem Max Haushofer. Volný list. Vzadu razítko Waldesovy obrazárny, evidenční číslo 1725.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 4 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 31.03.2021 23:06:14 7775