Kresba tužkou, 32x70 cm. Signováno vpravo dole razítkem Max Haushofer. Pasparta. Vzadu razítko Waldesovy obrazárny. Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1811 – 1866 Německý malíř, profesor krajinářské školy na pražské Akademii.