Maxmilián Haushofer - Krajina s jezerem

Kresba tužkou, 32x70 cm. Signováno vpravo dole razítkem Max Haushofer. Pasparta. Vzadu razítko Waldesovy obrazárny.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1811 – 1866
Německý malíř, profesor krajinářské školy na pražské Akademii.

58006. Krajina s jezerem
Dražba ukončena:14.04.2021 19:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 23.03.2021 19:54:57 766