Maxmilián Haushofer

58006. Krajina s jezerem

popis: Kresba tužkou, 32x70 cm. Signováno vpravo dole razítkem Max Haushofer. Pasparta. Vzadu razítko Waldesovy obrazárny.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 4 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 23.03.2021 19:54:57 766