Maxmilián Boháč - Žena v křesle

Olej na plátně, 80x60 cm. Nesignováno (pravděpodobně M. Boháč). Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

36537. Žena v křesle
Dražba ukončena:30.10.2019 20:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 30.10.2019 7:38:38 5212