Maxim Kopf - Z Tahiti

Olej na kartonu, 16x29 cm. Signováno vpravo dole M. Kopf. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1892 - 1958
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč.

53531. Z Tahiti
Dražba ukončena:16.12.2020 21:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč