Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole M. Kopf. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Cs a PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1892 - 1958
Německý malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč.