Maxim Kopf - Ulice

Olej na kartonu, 42x40 cm. Signováno vpravo dole M. Kopf. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1892 - 1958
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
104005. Ulice
Dražba ukončena:25.10.2023 21:29:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč