Litografie, 63x45 cm. Signováno vpravo dole M. Kopf. Rám, sklo. Pozn.: Rám poškozen, papír mírně poškozen.
o autorovi: 1892 - 1958 Německý malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč.