Maxim Kopf - Přímořská krajina

Olej na kartonu, 60x71 cm. Signováno vpravo dole M. Kopf. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1892 - 1958
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč.

24997. Přímořská krajina
Dražba ukončena:28.11.2018 20:00:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:95 000 Kč