Olej na kartonu, 36x52 cm. Signováno vlevo dole M. Kopf. Rám, sklo.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1892 - 1958
Německý malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč.