Maxim Kopf - Mořské pobřeží

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole M. Kopf. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1892 - 1958
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
82545. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:01.09.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:48 000 Kč