Maxim Kopf - Hradčany

Litografie, 37x48 cm. Signováno vpravo dole tužkou M. Kopf. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno. V papíru skvrnky.

o autorovi: 1892 - 1958
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč.

52611. Hradčany
Dražba ukončena:12.11.2020 22:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč