Max Truninger

40589. Zátiší s džbánem

popis: Litografie 20/200, 34x34 cm. Signováno vpravo dole tužkou Max Truninger. Volný list.

dražba ukončena: 12.02.2020 21:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 17.01.2020 11:22:56 2880