Max Švabinský - Sv. Jan Křtitel

Dřevoryt, 70x48 cm, signováno vpravo dole, číslováno 21/98, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně zvlněný, pasparta zažloutlá a zprášená, rám mírně poškozen.

1309. Sv. Jan Křtitel
Dražba ukončena:24.09.2014 19:42:39
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:10 200 Kč