Max Švabinský - Kytice ve džbánu

Litografie, 23x18 cm, signováno vlevo dole v desce, dole uprostřed tužkou, datováno 22.8.1929.

Pozn.: Pasparta v horním okraji zněčištěna.

1450. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:24.09.2014 21:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč