Max Švabinský - Duha nad krajinou

Litografie, 26/60, signováno vpravo dole.

1342. Duha nad krajinou
Dražba ukončena:24.09.2014 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.09.2014 19:25:39 94
500 Kč 17.09.2014 11:12:00 329