MENU
Vstup do aukce
233. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
11. ledna 2026 od 20:00
182. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
28. ledna 2026 od 20:00
182. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
29. ledna 2026 od 20:00
Speciální aukce: RETRO 50. - 80. léta
14. ledna 2026 od 20:00
234. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
18. ledna 2026 od 20:00
Speciální aukce: Václav Chochola - fotografie z let 1941 - 1982
11. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Šperky a investiční kameny
18. března 2026 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Litografie, 26/60, signováno vpravo dole.
> zpět na aukční výsledky
Max Švabinský
1342. Duha nad krajinou
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
600 Kč
94
500 Kč
329