Max Švabinský - Únos - Rajská sonáta

Dřevoryt, 80x52 cm, signováno vpravo dole, vlastnoruční tisk, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně zvlněný, pasparta zežloutlá a zaprášená, rám mírně poškozen.

1311. Únos - Rajská sonáta
Dražba ukončena:24.09.2014 19:57:16
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč