Max Švabinský - Zjevení - Rajská sonáta

Dřevoryt, 80x52 cm, signováno vpravo dole, vlastnoruční tisk, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn: Papír mírně zvlněný, pasparta zažloutlá a zaprášená, rám mírně poškozen.

1313. Zjevení - Rajská sonáta
Dražba ukončena:24.09.2014 19:49:30
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč