Max Švabinský - Předjaří - Rajská sonáta

Dřevoryt, 80x52 cm, signováno vpravo dole, vlastnoruční tisk, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně zvlněný, pasparta zažloutlá a zaprášená, rám mírně poškozen.

1312. Předjaří - Rajská sonáta
Dražba ukončena:24.09.2014 19:48:15
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč