Max Švabinský - Ranní lov (velký)

Lept, 86 x 58cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vpravo dole.

79. Ranní lov (velký)
Dražba ukončena:29.11.2012 20:45:00
Vyvolávací cena:18 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč

18 000 Kč 29.11.2012 14:47:22 30