Max Švabinský - Ležící ženský akt

Litografie na papíře, 17 x 19 cm, rámováno, zaskleno, signováno vpravo dole, datováno 1942, číslováno 24/26. Rám silně poškozen.

29. Ležící ženský akt
Dražba ukončena:27.11.2012 20:45:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč