Max Švabinský - Labe

Litografie, 19 x 13 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole.

466. Labe
Dražba ukončena:20.06.2013 21:55:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč