Max Švabinský, Jindra Schmidt - Konvolut 4 grafických listů

Ocelorytiny, 8x5 cm až 8x6 cm. 1x signováno tužkou vpravo dole J. Schmidt. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Max Švabinský, Jindra Schmidt
73695. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:17.03.2022 21:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč