Max Švabinský - Babí léto

Litografie, 17 x 12 cm, rám, zaskleno, signovíno vpravo dole.

Pozn.: Nepravidelně ostřiženo.

422. Babí léto
Dražba ukončena:18.06.2013 22:25:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 900 Kč