Max Schmiderer - Na můstku

Akvarel, 19x16 cm. Signováno vpravo dole Max Schmiderer. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Max Schmiderer
34442. Na můstku
Dražba ukončena:18.09.2019 20:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (14.08.2019 9:04:43) 4375
700 Kč 20.06.2019 11:44:33 831