Olej na kartonu, 35x51 cm Signováno vpravo dole Ostrý Max. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: Tvořil v první polovině 20. století. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 500 Kč