Max Ostrý - Zima na Vysočině II.

Olej na kartonu, 50x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Tvořil v první polovině 20. století.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 500 Kč

305082. Zima na Vysočině II.
Dražba ukončena:05.06.2020 20:15:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč