Max Ostrý

21171. Za vesnicí

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Max Ostrý. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: Tvořil v první polovině 20. století.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 500 Kč

dražba ukončena: 27.06.2018 19:44:05

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 27.06.2018 19:39:05 4074
700 Kč 25.06.2018 16:19:37 1599