Olej na kartonu, 36x52 cm. Signováno vlevo dole Ostrý Max. Nerámováno.
Stav: Malba v krajích poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 52 cm
o autorovi: Tvořil v první polovině 20. století.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 500 Kč