Olej na kartonu, 37x50 cm. Signováno vpravo dole Max Ostrý 29. Rámováno.
o autorovi: Tvořil v první polovině 20. století.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 500 Kč