Max le Verrier a Pierre Collinet - Žena s odhalenými ňadry a jablkem

Tmavě patinovaný bronz ve stylu Art deco, výška 27 cm, signováno, pečeť garance bronzu, propracováno v detailech.

o autorovi: Max le Verrier
1891-1971
Francouzský sochař

Pierre Collinet
Francouzský sochař
1.pol.20.století

Max le Verrier a Pierre Collinet
77134. Žena s odhalenými ňadry a jablkem
Dražba ukončena:25.05.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč