Originální tmavě patinovaný bronz ve stylu Art deco, výška 27 cm, signováno, pečeť bronzu.
o autorovi: Max le Verrier 1891-1971 Francouzský sochař Pierre Collinet Francouzský sochař 1.pol.20.století