Původní, originální tmavě patinovaný bronz na mramorovém podstavci. Výška: 53cm, váha cca 6 kg. Signováno na podstavci, pečeť garance bronzu, krásně propracováno v detailech.
o autorovi: Max le Verrier
1891-1971
Francouzský sochař
Pierre Collinet
Francouzský sochař
1.pol.20.století