Max le Verrier a Pierre Collinet - Sedící dívka s obnaženými ňadry

Originální tmavě patinovaný bronz ve stylu Art deco, výška 26 cm, signováno, pečeť garance bronzu, propracováno v detailech.

o autorovi: Max le Verrier
1891-1971
Francouzský sochař

Pierre Collinet
Francouzský sochař
1.pol.20.století

Max le Verrier a Pierre Collinet
65162. Sedící dívka s obnaženými ňadry
Dražba ukončena:30.09.2021 21:47:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč