Max le Verrier a Pierre Collinet - Pokušení

Originální tmavě patinovaný bronz ve stylu Art deco, výška 27,5 cm, signováno, pečeť bronzu.

o autorovi: Max le Verrier
1891-1971
Francouzský sochař

Pierre Collinet
Francouzský sochař
1.pol.20.století

Max le Verrier a Pierre Collinet
67421. Pokušení
Dražba ukončena:28.10.2021 22:28:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč