Max le Verrier a Pierre Collinet - Dívka na barové stoličce V

Tmavě patinovaný bronz ve stylu Art deco, výška 27 cm, signováno, pečeť garance bronzu, propracováno v detailech.

o autorovi: Max le Verrier
1891-1971
Francouzský sochař

Pierre Collinet
Francouzský sochař
1.pol.20.století

Max le Verrier a Pierre Collinet
71838. Dívka na barové stoličce V
Dražba ukončena:27.01.2022 22:51:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč