Max le Verrier a Pierre Collinet - Akt s koulemi

Originální tmavě patinovaný bronz ve stylu Art deco, výška 57 cm, signováno, pečeť bronzu.

o autorovi: Max le Verrier
1891-1971
Francouzský sochař

Pierre Collinet
Francouzský sochař
1.pol.20.století

Max le Verrier a Pierre Collinet
67356. Akt s koulemi
Dražba ukončena:28.10.2021 21:39:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč