Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole, rám. 1895, Libáň - 1969 Preislerův žák na AVU, na ČVUT studoval u Blažíčka a Liebschera. Maloval zejména krajiny, veduty, pražské uličky a zákoutí. Mnoho samostatných i kolektivních výstav.