Max Jensen - Plachetnice na moři

Olej na plátně, 51x82 cm. Signováno vlevo dole V. Jensen. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 97 cm

o autorovi: 1860-1908
Německý malíř. Byl aktivní v letech 1877–1908 a studoval na berlínské akademii umění, poté pokračoval ve studiu na Kunstakademie Düsseldorf. Jeho obrazy byly vystaveny na výstavách v Německu, Dánsku a Holandsku. Jensen žil v Berlíně, ale trávil hodně času u Severního a Baltského moře malováním pobřeží.

92758. Plachetnice na moři
Dražba ukončena:02.04.2023 20:28:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč