Max Jensen - Moře

Olej na plátně, 81x128 cm, signováno vlevo dole, rám.

Pozn.: Malba znečištěna, na mnoha místech odřena. Rám poškozen.

1436. Moře
Dražba ukončena:24.09.2014 21:43:22
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč