Matyáš Kočí - Divoké kopce

Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vzadu na blindrámu Kočí. Nerámováno.

o autorovi: Matyáč Kočí se narodil v roce 1998 v Paze, kde také žije. Studuje na vysoké škole Art&Design Institut v ateliéru Doc. ak. mal. Romana Franty. Ve své tvorbě se věnuje především malbě, grafice a tetování.

Matyáš Kočí
56221. Divoké kopce
Dražba ukončena:25.02.2021 19:40:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč